Menu
Sepetiniz


EĞİTİCİ MATERYALLER

Marka: KUMTOYS Model: KM5019
KUMTOYS Ahşap Maket (Büyük) Birbirinden farklı modellerden oluşan ahşap maketler ellerinizde hayat buluyor!  Ahşap Maket 3 mm mdf'nin özel yöntemlerle kesilmesiyle oluşturulmuş bir üründür. Demonte olarak satışa sunulmaktadır. Hobi ve el becerisi ürünü olan bu maketi dilerseni..
32,00TL
Vergiler Hariç:27,12TL
Marka: KUMTOYS Model: KM5018
KUMTOYS Ahşap Maket (Küçük) Birbirinden farklı modellerden oluşan ahşap maketler ellerinizde hayat buluyor!  Ahşap Maket 3 mm mdf'nin özel yöntemlerle kesilmesiyle oluşturulmuş bir üründür. Demonte olarak satışa sunulmaktadır. Hobi ve el becerisi ürünü olan bu maketi dilerseni..
25,00TL
Vergiler Hariç:21,19TL
Marka: KUMTOYS Model: KM5041
KUMTOYS AHŞAP YAPBOZ (Büyük Boy 30X40)35 parçadan oluşan ahşap yapboz sizlerle!Birbirinden eğlenceli ve sevimli modelleri ile çocukları düşünmeye, hayal kurmaya ve gördükleri figür ve resimleri canlandırmaya teşvik eder.Çocuklar, yapboz parçalarını doğru yerlere yerleştirerek eğlenceli vakit geçi..
40,00TL
Vergiler Hariç:33,90TL
Marka: KUMTOYS Model: KM5330
KUMTOYS AHŞAP YAPBOZ ( 24 X 34 ) 20 parçadan oluşan ahşap yapboz sizlerle!Birbirinden eğlenceli ve sevimli modelleri ile çocukları düşünmeye, hayal kurmaya ve gördükleri figür ve resimleri canlandırmaya teşvik eder.Çocuklar, yapboz parçalarını doğru yerlere yerleştirerek eğlenceli vakit geçirebil..
30,00TL
Vergiler Hariç:25,42TL
KUMTOYS BAMBU ÇUBUKLARI KUMTOYS BAMBU ÇUBUKLARI
İndirim Yeni
Marka: KUMTOYS Model: KM5462
Kumtoys Bambu Çubuklar Bambu Çubuklar ile hayal gücünün sınırlarını zorla! Kutu İçeriği:  180 adet renkli çubuk (her bir çubuk 20 cm) ve 120 adet ek bağlama aparatı yer almaktadır. Yaş : 3+ Çocuklarınız 300 parçadan oluşan esnek yapıdaki eğitici bambu çubuklarla birbirinden ilgin..
90,00TL
Vergiler Hariç:76,27TL
Marka: KUMTOYS Model: KM5331
KUMTOYS BONCUK BOYAMA Birbirinden farklı modellerden oluşan Boncuk Boyama ellerinizde hayat buluyor!  Boncuk boyama her yaşa hitap eden bir çeşit sanatsal materyaldir. Boncuk boyamayı kendine özgü kılan yanı içerdiği boyadır. Bu boyalara diğer standart boyalardan farklı olarak b..
100,00TL
Vergiler Hariç:84,75TL
KUMTOYS CAM MOZAİK KUMTOYS CAM MOZAİK
Yeni
Marka: KUMTOYS Model: KM5215
KUMTOYS CAM MOZAİKBirbirinden farklı modellerden oluşan Cam Mozaik ile sanat ve eğlence bir arada!Cam Mozaik basılmış desenin uygun çerçeveye yerleştirilmesinden sonra renkli mozaik taşlarının bu desenlerin üzerine tutkal ile yapıştırılmasıyla oluşturulmuş eğlenceli bir etkinliktir. Bu etki..
42,00TL
Vergiler Hariç:35,59TL
KUMTOYS ÇANTA BOYAMA ANNELER GÜNÜ KUMTOYS ÇANTA BOYAMA ANNELER GÜNÜ
Yeni
Marka: KUMTOYS Model: KT080
KUMTOYS ÇANTA BOYAMA Anneler GünüBirbirinden farklı modellerden oluşan Çanta Boyama ellerinizde hayat buluyor! Çanta Boyama çocukların, gençlerin ve yetişkinlerin tek başına veya beraberce uygulayabilecekleri eğlenceli bir etkinliktir. Bu şekilde kendi emeğinizle oluşturduğunuz önlüğü kulla..
30,00TL
Vergiler Hariç:25,42TL
KUMTOYS CARPET BENİM HALIM KUMTOYS CARPET BENİM HALIM
İndirim Yeni
Marka: KUMTOYS Model: KM5443
KUMTOYS MİNİ HALI DOKUMAMini Halı Dokuma el becerisini arttırmak, dikkat toplamak, dinlenmek amacıyla yapılan bir etkinliktir.Vücut, ruh ve zekanın kaynaşması olan mini halı dokuma geleneklerimizi canlı tutmayı sürdürürken, sabırlı olmayı, kişinin kendi yeteneklerini keşfetmesini sağlar...
40,00TL
Vergiler Hariç:33,90TL
Marka: KUMTOYS Model: KM5005
KUMTOYS ELEKTRİK DENEY SETİ Teoriyi Pratiğe Dönüştürmek İçin Harika Bir Set! Elektrik deney seti çocukların fen bilimleri ders müfredatına uygun olarak hazırlanmış bir üründür. Çocuklar deney seti sayesinde fen bilimlerindeki elektrik deney konusunu rahatlıkla uygulayabilir ve bu konuyu d..
22,00TL
Vergiler Hariç:18,64TL
Marka: KUMTOYS Model: KM5329
KUMTOYS HAREKETLİ KUM SETİ Eğitici ve Eğlenceli Hareketli kum ile yeteneklerinizi keşfedin! Kinetik kum için sihirli kum da diyebiliriz. Kinetik Kumun kolay şekil alabilen, ilginç bir akışkan kıvamı vardır. İçerisinde zararlı kimyasal bir madde bulunmaz çocuklar güvenle oynayabilir. ..
110,00TL
Vergiler Hariç:93,22TL
Marka: KUMTOYS Model: KM5293
KUMTOYS KİNETİK KUMEğitici ve Eğlenceli Kinetik kum ile yeteneklerinizi keşfedin!Kinetik kum için sihirli kum da diyebiliriz. Kinetik Kumun kolay şekil alabilen,ilginç bir akışkan kıvamı vardır.İçerisinde zararlı kimyasal bir madde bulunmaz çocuklar güvenle oynayabilir.Ürünümüzün önemli bir diğer öz..
30,00TL
Vergiler Hariç:25,42TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 36 (3 Sayfa)