Menu
Sepetiniz


EĞİTİCİ MATERYALLER

Marka: KUMTOYS Model: KM5018
KUMTOYS AHŞAP MAKET (Küçük) Birbirinden farklı modellerden oluşan ahşap maketler ellerinizde hayat buluyor!  Ahşap Maket 3 mm mdf'nin özel yöntemlerle kesilmesiyle oluşturulmuş bir üründür. Demonte olarak satışa sunulmaktadır. Hobi ve el becerisi ürünü olan bu maketi dilerseni..
36,00TL
Vergiler Hariç:30,51TL
Marka: KUMTOYS Model: KM5041
KUMTOYS AHŞAP YAPBOZ (Büyük Boy 30X40)35 parçadan oluşan ahşap yapboz sizlerle!Birbirinden eğlenceli ve sevimli modelleri ile çocukları düşünmeye, hayal kurmaya ve gördükleri figür ve resimleri canlandırmaya teşvik eder.Çocuklar, yapboz parçalarını doğru yerlere yerleştirerek eğlenceli vakit geçi..
68,00TL
Vergiler Hariç:57,63TL
KUMTOYS AHŞAP YAPBOZ KÜÇÜK BOY 24X34 KUMTOYS AHŞAP YAPBOZ KÜÇÜK BOY 24X34
İndirim
Marka: KUMTOYS Model: KM5330
KUMTOYS AHŞAP YAPBOZ ( 24 X 34 ) 20 parçadan oluşan ahşap yapboz sizlerle!Birbirinden eğlenceli ve sevimli modelleri ile çocukları düşünmeye, hayal kurmaya ve gördükleri figür ve resimleri canlandırmaya teşvik eder.Çocuklar, yapboz parçalarını doğru yerlere yerleştirerek eğlenceli vakit geçirebil..
52,00TL
Vergiler Hariç:44,07TL
KUMTOYS ÇANTA BOYAMA ANNELER GÜNÜ KUMTOYS ÇANTA BOYAMA ANNELER GÜNÜ
Yeni
Marka: KUMTOYS Model: KT080
KUMTOYS ÇANTA BOYAMA Anneler GünüBirbirinden farklı modellerden oluşan Çanta Boyama ellerinizde hayat buluyor! Çanta Boyama çocukların, gençlerin ve yetişkinlerin tek başına veya beraberce uygulayabilecekleri eğlenceli bir etkinliktir. Bu şekilde kendi emeğinizle oluşturduğunuz önlüğü kulla..
90,00TL
Vergiler Hariç:76,27TL
Marka: KUMTOYS Model: KM5005
KUMTOYS ELEKTRİK DENEY SETİ Teoriyi Pratiğe Dönüştürmek İçin Harika Bir Set! Elektrik deney seti çocukların fen bilimleri ders müfredatına uygun olarak hazırlanmış bir üründür. Çocuklar deney seti sayesinde fen bilimlerindeki elektrik deney konusunu rahatlıkla uygulayabilir ve bu konuyu d..
44,00TL
Vergiler Hariç:37,29TL
Marka: KUMTOYS Model: KM5329
KUMTOYS HAREKETLİ KUM SETİ Eğitici ve Eğlenceli Hareketli kum ile yeteneklerinizi keşfedin! Kinetik kum için sihirli kum da diyebiliriz. Kinetik Kumun kolay şekil alabilen, ilginç bir akışkan kıvamı vardır. İçerisinde zararlı kimyasal bir madde bulunmaz çocuklar güvenle oynayabilir. ..
160,00TL
Vergiler Hariç:135,59TL
Marka: KUMTOYS Model: KM5293
KUMTOYS KİNETİK KUMEğitici ve Eğlenceli Kinetik kum ile yeteneklerinizi keşfedin!Kinetik kum için sihirli kum da diyebiliriz. Kinetik Kumun kolay şekil alabilen,ilginç bir akışkan kıvamı vardır.İçerisinde zararlı kimyasal bir madde bulunmaz çocuklar güvenle oynayabilir.Ürünümüzün önemli bir diğer öz..
40,00TL
Vergiler Hariç:33,90TL
KUMTOYS KODLAMA KUMTOYS KODLAMA
Yeni
Marka: KUMTOYS Model: KM5354
KUMTOYS KODLAMAÇocukların hayal gücünü, el becerisini, özgüvenini, renk kavramını ve el, kol, parmak kaslarını geliştirir. Teknolojik ürünlerin ilk aşaması olarak sayılan ve ileride kullanılacak olan komutların mantığının kavranması açısından yönergelerin ve konumların anlaşılması önemlidir.Kutu iç..
120,00TL
Vergiler Hariç:101,69TL
Marka: KUMTOYS Model: KM5306
KUMTOYS ŞEKİNİ KEŞFET Çocuklar bu oyunla hem eğleniyor hem öğreniyor. Geometrik şekilleri boşluklara yerleştir ve resmi tamamla! NASIL OYNANIR? Çocuklar kutunun içinden çıkan plastik geometrik şekillerle, resim üzerindeki boşlukları karşılaştırırlar. Daha sonra ellerindeki geomet..
170,00TL
Vergiler Hariç:144,07TL
Marka: KUMTOYS Model: KM5272
KUMTOYS SERAMİK SAKSI Anneler GünüBirbirinden farklı modellerden oluşan Seramik Saksı ellerinizde hayat buluyor!Seramik Saksı çocukların, gençlerin ve yetişkinlerin tek başına veya beraberce uygulayabilecekleri, diledikleri şekilleri seramik obje üzerine boyayarak hem el becerilerini arttırırlar ..
82,00TL
Vergiler Hariç:69,49TL
KUMTOYS TAKÇAK KUMTOYS TAKÇAK
Yeni
Marka: KUMTOYS Model: KM5460
KUMTOYS TAKÇAKBu oyun çocukların psikomotor becerisini geliştirmek ve  çocuklarda koordinasyon, düşünme ve görme yeteneklerinin gelişimini sağlar.Parça- Bütün ilişkisinin gelişimine yardımcı olur.Koordinasyon - Düşünme - Görme yeteneklerini geliştirir. Görsel ve el-pratiklik becerilerini artırı..
90,00TL
Vergiler Hariç:76,27TL
RAFADAN TAYFA AHŞAP YAPBOZ RAFADAN TAYFA AHŞAP YAPBOZ
Yeni
Marka: REDKA Model: RD5446
Rafadan Tayfa Ahşap Yapboz ( 24 X 34 cm )Rafadan Tayfa ile hem eğlen hem öğren!20 parçadan oluşan Rafadan Tayfa Ahşap Yapboz sizlerle!Birbirinden eğlenceli ve sevimli modelleri ile çocukları düşünmeye, hayal kurmaya ve gördükleri figür ve resimleri canlandırmaya teşvik eder.Çocuklar, yapboz parçal..
60,00TL
Vergiler Hariç:50,85TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 29 (3 Sayfa)