Menu
Sepetiniz


TRT LİSANSLI ÜRÜNLER

Kategori Tanımı

Birbirinden eğlenceli Trt Lisanslı 

PIRIL KULE OYUNU PIRIL KULE OYUNU
Yeni
Marka: REDKA Model: RD5449
PIRIL KULE OYUNUPırıl Kule Oyunu ile çocuklarınızla, ailenizle veya arkadaşlarınızla birlikte eğlenceli dakikalar geçirin!Pırıl Kule 54 eşit doğal ahşap parçadan oluşan bir oyundur. Oyunda amaç; Ahşap blokları çekerek kulenin üstüne koymak, tabii kuleyi devirmeden! Ahşap blokları 3’lü sıralar h..
99,00TL
Vergiler Hariç:83,90TL
PIRIL KUM BOYAMA SETİ (8'Lİ) PIRIL KUM BOYAMA SETİ (8'Lİ)
Yeni
Marka: REDKA Model: RD5456
PIRIL KUM BOYAMA SETİSanat ve Eğlence Bir arada!Çocukların hem el becerilerinin gelişmesine hem de zihinsel gelişimlerine katkı sağlar.Çocukların eğlenceli etkinlikler yapmasına imkân tanıyan Pırıl Kum Boyama Seti, çocukların el becerilerinin gelişmesine katkı sağlarken tasarım, renk bilgisi ve renk..
115,00TL
Vergiler Hariç:97,46TL
RAFADAN TAYFA AHŞAP YAPBOZ 24X34 RAFADAN TAYFA AHŞAP YAPBOZ 24X34
Yeni
Marka: REDKA Model: RD5446
Rafadan Tayfa Ahşap Yapboz ( 24 X 34 cm )Rafadan Tayfa ile hem eğlen hem öğren!20 parçadan oluşan Rafadan Tayfa Ahşap Yapboz sizlerle!Birbirinden eğlenceli ve sevimli modelleri ile çocukları düşünmeye, hayal kurmaya ve gördükleri figür ve resimleri canlandırmaya teşvik eder.Çocuklar, yapboz parçal..
44,00TL
Vergiler Hariç:37,29TL
RAFADAN TAYFA DOMİNO RAFADAN TAYFA DOMİNO
Yeni
Marka: REDKA Model: RD5450
Rafadan Tayfa Domino OyunuBu dominolarla her şey mümkün!Heyecanı, sanatı ve el işlerini sevenler bu harika Rafadan Tayfa Domino Oyun setini çok sevecek!Rengarenk ahşap dominolar, birbirinden farklı eğlenceli örüntüler, şekiller ve tasarımlar yapmaya olanak tanır. Rafadan Tayfa rengarenk ..
199,00TL
Vergiler Hariç:168,64TL
RAFADAN TAYFA KULE OYUNU RAFADAN TAYFA KULE OYUNU
Yeni
Marka: REDKA Model: RD5448
RAFADAN TAYFA KULE OYUNUÇocuklarınızla, ailenizle veya arkadaşlarınızla birlikte eğlenceli dakikalar geçirin!Rafadan Tayfa Kule 54 eşit doğal ahşap parçadan oluşan bir oyundur. Oyunda amaç; Ahşap blokları çekerek kulenin üstüne koymak, tabii kuleyi devirmeden! Ahşap blokları 3’lü sıralar halinde..
99,00TL
Vergiler Hariç:83,90TL
RAFADAN TAYFA KUM BOYAMA SETİ (8'Lİ) RAFADAN TAYFA KUM BOYAMA SETİ (8'Lİ)
Yeni
Marka: REDKA Model: RD5455
RAFADAN TAYFA KUM BOYAMA SETİSanat ve Eğlence Bir arada!Çocukların hem el becerilerinin gelişmesine hem de zihinsel gelişimlerine katkı sağlar.Çocukların eğlenceli etkinlikler yapmasına imkân tanıyan Rafadan Tayfa Kum Boyama Seti, çocukların el becerilerinin gelişmesine katkı sağlarken tasarım,..
115,00TL
Vergiler Hariç:97,46TL
RAFADAN TAYFA ŞUT VE GOOL RAFADAN TAYFA ŞUT VE GOOL
Yeni
Marka: REDKA Model: RD5451
RAFADAN TAYFA Şut ve GolRafadan Tayfa Şut Ve Gol ile Eğlence Sizlerle?Nasıl Oynanır?Oyuna kura ile başlanır. Taşlar yerleştirilir. Daha sonra sırası gelen oyuncu taşları numaralı bölümlerden ipi gererek karşı tarafa atar.Ortadaki delikten taşı geçiren oyuncu tekrar oynama hakkı kazanır. Oyuncu ..
149,00TL
Vergiler Hariç:126,27TL
RAFADAN TAYFA TRAFİK RAFADAN TAYFA TRAFİK
Yeni
Marka: REDKA Model: RD5452
Rafadan Tayfa TrafikAkıl Zeka ve Strateji Oyunu Park et, ve Sür ! Hedefiniz: Trafikten kaçmak.Oldukça eğlenceli bir oyun olan Rafadan Tayfa Trafik oyunuyla harika vakit geçireceksiniz!Oyunun amacı trafik sıkışıklığından kurtulmaktır. Trafik, problem çözme ve sıralı düşünme becerilerinizi gelişti..
149,00TL
Vergiler Hariç:126,27TL
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)